Švietimo įstaigoms yra suteikiama galimybė naudotis LITNET interneto paslauga. Įstaiga savo lėšomis užsisako L2 duomenų perdavimo kanalą "mokykla- LITNET". L2 - duomenų perdavimo kanalas, skirtas saugiam ir kokybiškam geografiškai paskirstytų duomenų perdavimo tinklų sujungimui į bendrą tinklą.

LITNET sudarė bendradarbiavimo sutartis dėl  L2 duomenų perdavimo kanalo "mokykla - LITNET " su šiais paslaugų teikėjais:

• AB "Telia Lietuva", kontaktinis asmuo Jolanta Krištopavičienė, +370 614 73091;
  • AB "Bitė", kontaktinis asmuo Paulius Medekšas, +370 663 23169.

Pasirašius sutartį su vienu iš teikėjų, švietimo įstaiga užpildo paraiškos formą ir siunčia adresu .

LITNET interneto ryšio paslauga teikiama kartu su žalingo interneto turinio filtravimu (tame tarpe ir prieigos prie lošimų portalų blokavimu iš mokyklos kompiuterių tinklo).

LITNET KTU techninis centras teikia paslaugą – nesaugaus ir žalingo interneto turinio filtravimas. Turinio filtravimui yra naudojama LR Ryšių reguliavimo tarnybos aprobuota filtravimo priemonė “Fortigate su UTM programine įranga", plačiau apie tai https://www.rrt.lt/saugesnis-internetas/turinio-filtravimo-priemones/.

Paslauga teikiama tik toms švietimo įstaigoms, kurios yra sudariusios  sutartį su LITNET KTU techniniu centru.

Kompiuteriniu tinklu bei internetu perduodamų duomenų filtravimo priemonių naudojimo tvarką reglamentuojantys teisės aktai:

Turit klausimų? Užduokite el.paštu