• 8 37 300 640

Užsienyje

European Schoolnet
Europos Mokyklų tinklas (European Schoolnet) yra unikali tarptautinė bendrija, jungianti 23 Europos švietimo ministerijas, visoje Europoje formuojančias švietimo uždavinius mokykloms, mokytojams ir mokiniams. Jis teikia siūlymų dėl IKT taikymo Europoje politikams ir švietimo profesionalams.

Europos mokyklų tinklo akademija yra pirmoji Europos atvirų internetinių mokymosi kursų MOOC (angl. Massive Open Online Course) platforma, siūlanti aukštos kokybės nemokamus kursus pradinių ir vidurinių mokyklų mokytojams bei kitiems švietimo specialistams


Europos jaunimo portalas
Šių interneto vartų tikslas -padėti jaunimui kuo greičiau ir paprasčiau susirasti aktualios informacijos apie Europą, kviesti dalyvauti visuomenės gyvenime. Pateikiama įvairi informacija apie studijas - mokymąsi mokyklose, universitetuose, kalbų mokymąsi ir neformalų mokslą.


Vadovas vaikams ir paaugliams dirbti internete
Bendravimo internete taisyklės. Galima rasti įvairių patarimų, nuorodų į populiarus tinklapius pagal amžiaus grupes. Patarimai mokytojams ir tėvams kaip vaikams saugiai dirbti internete, apaugant vaikus nuo blogybių randamų internete.

Saugus internetas vaikams
Praktinis saugaus naudojimosi internetu tinklapis mokyklinio amžiaus vaikams, sukurtas Childnet organizacijos. Tinklapis, kuris primins vaikams kaip saugiai naudoti kompiuterius tiek mokykloje, tiek namuose.


Interneto ABC
Das Internet-ABC, tai tinklapis, kuriame informacijos apie Interneto panaudojimą ras ir vaikai, ir tėvai, ir mokytojai. Informaciją vaikams pateikiama žaisminga forma.


eTwinning
“eTwinning” - tai bendruomenė Europos mokykloms.
Švietimo darbuotojams (mokytojams, direktoriams, bibliotekininkams ir kt.), dirbantiems mokykloje vienoje iš Europos šalių, ji suteikia platformą, kurioje jie gali bendrauti, bendradarbiauti, kurti projektus, dalintis ir, trumpai tariant, jaustis bei būti įdomiausios besimokančios Europos bendruomenės dalimi.

eTwinning programa skatina mokyklų bendradarbiavimą Europoje naudojantis informacinėmis ir komunikacinėmis technologijomis (IKT), teikdama paramą, įrankius ir paslaugas, kad mokyklos galėtų lengvai užmegzti ilgalaikes ar trumpalaikes partnerystes bet kuria tema.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti.