• 8 37 300 640

Mokykloms yra suteikiama galimybė turėti nuolatinį ryšį į interneto tinklą. Mokykla savo lėšomis apmoka tik prisijungimą prie vieno iš LITNET techninių centrų.

icon_doc_103Paraiškos forma pildoma ant mokyklos firminio lapo ir siunčiama adresu:
LITNET KTU techninis centras, Studentų 48a-101, LT-51367 Kaunas.

LITNET KTU techninis centras teikia paslaugą – nesaugaus ir žalingo interneto turinio filtravimas. Paslauga gali būti teikiama tik toms švietimo įstaigoms, kurios yra sudariusios  sutartį su LITNET KTU TC. Plačiau apie turinio filtravimą ir klasifikatorius.

Paslaugos užsakymas

Prašymas su vadovo parašu  siunčiamas  el. paštu  arba paštu: LITNET KTU techninis centras, Studentų g. 48A-101, LT-51367 Kaunas.

Turit klausimų? Žiūrėkit kontaktus.

Mokyklos, prijungtos prie LITNET tinklo, gali stebėti savo interneto srautų statistiką, kuri pateikta adresu  srautai.litnet.lt.

Pasirinkę konkrečią savivaldybę, gausite tos savivaldybės prijungtų mokyklų sąrašą. Žalia linija yra pavaizduotas įeinantis srautas (ką atsisiunčia iš interneto pati mokykla), o mėlyna – išeinantis iš mokyklos srautas. Taip pat kiekvienai mokyklai pateikiama tokia statistika:

• greitis stebėjimo metu;
  • vidutinis greitis (per parą);
  • gautos/išsiųstos informacijos kiekis.

Paslaugų portalai

email at sign Web pašto sistema pastas.lm.lt

Belaidės prieigos administravimas epaslaugos.lm.lt

Web paslaugos administravimas web.lm.lt