• 8 37 300 640

Mokykloms yra suteikiama galimybė turėti nuolatinį ryšį į interneto tinklą. Mokykla savo lėšomis apmoka tik prisijungimą prie vieno iš LITNET techninių centrų.

icon_doc_103Paraiškos forma pildoma ant mokyklos firminio lapo ir siunčiama adresu:
LITNET KTU techninis centras, Studentų 48a-101, LT-51367 Kaunas.

LITNET KTU techninis centras teikia paslaugą – nesaugaus ir žalingo interneto turinio filtravimas. Paslauga gali būti teikiama tik toms švietimo įstaigoms, kurios yra sudariusios  sutartį su LITNET KTU TC. Plačiau apie turinio filtravimą ir klasifikatorius.

Paslaugos užsakymo būdai:

• ELektroninė forma. Užsakyti paslaugą gali tik jau registruoti naudotojai. Prisijungimui naudojamas turimas el.pašto paslaugos prisijungimo vardas ir slaptažodis.
  • Kai institucija neturi prisijungimo, prašymas su vadovo parašu  siunčiamas faksu (8 37) 300 643, el. paštu  arba paštu: LITNET KTU techninis centras, Studentų g. 48A-101, LT-51367 Kaunas.

Mokyklos, prijungtos prie LITNET tinklo, gali stebėti savo interneto srautų statistiką, kuri pateikta adresu  srautai.litnet.lt.

Pasirinkę konkrečią savivaldybę, gausite tos savivaldybės prijungtų mokyklų sąrašą. Žalia linija yra pavaizduotas įeinantis srautas (ką atsisiunčia iš interneto pati mokykla), o mėlyna – išeinantis iš mokyklos srautas. Taip pat kiekvienai mokyklai pateikiama tokia statistika:

• greitis stebėjimo metu;
  • vidutinis greitis (per parą);
  • gautos/išsiųstos informacijos kiekis.

Paslaugų portalai

email at sign Web pašto sistema pastas.lm.lt

Belaidės prieigos administravimas epaslaugos.lm.lt

Web paslaugos administravimas web.lm.lt