Kursas "10 lengvų žingsnių darbui su Joomla! 3"

Kursas skirtas norintiems išmokti kurti interneto svetaines su turinio valdymo sistema Joomla3!.
Kurso programa

1. Joomla! Kas tai?
    • Versijos
    • Kurią pasirinkti?
    • Kas naujo Joomla 3?
    • Ką galima sukurti su Joomla?
    • Mėgėjai ir profesionalai
    • Joomla- tai klijai
  2. Darbo pradžia. Įdiegimas ir konfigūravimas
  3. Joomla kalba lietuviškai. Lokalizacija.
  4. Pažintis su dizaino. Šablonais. Struktūra, pozicijos, stiliai ir galimybės tai keisti.
  5. Lankytojų ir administratoriaus aplinkos. Naudotojų kategorijos ir funkcijos: administravimas, redagavimas, publikavimas.
  6. Darbo pagrindai. Statinių puslapių sukūrimas, keitimas ir pasiekiamumo valdymas.
  7. Tinklalapio turinio planavimas, struktūros medis ir projekto realizacija. Pagrindinis puslapis. Kategorijos ir meniu punktai.
  8. Papildomi komponentai. Jų įdiegimas, administravimas.
  9. Interneto grafika. Kokie grafiniai elementai tinkami ir kaip juos paruošti. Medijos tvarkyklė Fotogalerijos.
  10. Tradicinės užduotys.
    • paieškos optimizavimas,
    • lankomumo statistika,
    • naujinimas,
    • atsarginės kopijos.

Kurso uždaviniai

Suteikti pedagogams bazinių žinių ir praktinių įgūdžių kuriant svetainę su turinio valdymo Sistema Joomla 3. Padėti praktiškai pritaikyti įgautas žinias kuriant mokyklos svetainę.