„WordPress“ svetainės su gerai optimizuotais vaizdais pranašumai:

• greitas įkėlimas,
  • geresnė vartotojo patirtis,
  • geresnis SEO.

Vaizdų optimizavimas „WordPress“ svetainėje yra labai svarbus. Štai keturios priežastys, kodėl:

• Padidėja tinklalapio užkrovimo greitis. Dėl neoptimizuotų vaizdų jūsų tinklalapiai išsipučia ir įkeliami lėčiau.
  • Pagerėja lankytojų patirtis. Laukimas ilgiau nei įprastai, kol puslapis bus įkeltas, yra nemalonus svetainės lankytojams. Atmetimo rodiklis – lankytojų, kurie patenka į tinklalapį ir išeina neištyrę likusios svetainės dalies, procentas – yra labai didelis tose svetainėse, kurių įkėlimas trunka ilgiau nei tris sekundes .
  • Geresnės pozicijos paieškos sistemose (SEO) . Paieškos sistemos, tokios kaip „Google“, teikia pirmenybę greitai įkeliančioms svetainėms ir baudžia už lėtas svetaines. Jei jūsų vaizdai yra optimizuoti, o jūsų svetainė yra greita, didesnė tikimybė, kad jūsų reitingas bus geras paieškos variklio rezultatų puslapiuose. Rekomenduojama pasitikrinti sistemoje https://pagespeed.web.dev/.
  • Taupoma disko vieta. Optimizuodami „WordPress“ vaizdus galėsite efektyviau naudoti prieglobos išteklius. Jei jūsų vaizdo failai užima mažiau vietos, turėsite daugiau vietos savo svetainėje pridėti kitokio tipo turinį ir funkcijas.

Vaizdų optimizavimo „WordPress“ metodai

1. Suspauskite savo „WordPress“ vaizdus. Naudokite vaizdų redagavimo programą arba internetinį įrankį, pvz., TinyPNG, kad greitai sumažintumėte vaizdo failų dydį nepakenkiant kokybei.

2. Pakeiskite vaizdo failų dydį. Pakeiskite numatytuosius vaizdo dydžio keitimo nustatymus „WordPress“ („Nuostatos“ -> „Failai“) .

3. Išvalykite „WordPress“ medijos biblioteką. Ištrinkite nenaudojamus arba pasikartojančius vaizdus iš „WordPress“ medijos bibliotekos rankiniu būdu arba naudodami Media Cleaner papildinį.

4. Naudokite papildymus  Optimole arba Imagify Image Optimizer.

2015 gruodžio mėn. paskelbtas TVS "Joomla!" versijos atnaujinimas. Ištaisyta keletas saugumo klaidų. Viena jų ypač pavojinga, todėl būtina atsinaujinti sistemą pagal žemiau pateiktas instrukcijas :

Parsiųstus Joomla 1.5 ar 2.5 atnaujinimo paketus išsipakuokite ir archyvo turinį perkopijuokite į tinklalapio šakninį kataloga.

Nors oficialus Joomla v1.5 ir Joomla v2.5 versijų palaikymas nutrauktas, tačiau atsirado žmonių grupė, kuri atliko pataisymus ir šioms versijoms.  Tuo būdu "užlopydami" šias saugumo skyles, kurios egzistuoja ir senesnėse versijose.

Pastaba. Primename, kad prieš atliekant naujinimus būtina pasidaryti kopiją!

Plačiau apie tai:

Joomla turinio valdymo sistema (TVS) yra viena iš lyderiaujančių atvirojo kodo TVS, pelniusi daugybę apdovanojimų. Ją ir jos papildinius kuria tūkstančiai žmonių visame pasaulyje, todėl ji stabiliai veikianti tiek mažoje interneto svetainėje, tiek didžiuliame interneto portale. Pačios sistemos naujos versijos pasirodo pakankamai dažnai, tik reikia nepamiršti atnaujinti svetainėje. Dabartiniu metu laukiama pasirodant Joomla 3.5. Tai bus stabili versija, kuri bus tobulinama dar 4 metus.

Čia rasite instrukcijas Joomla v.3 įdiegimui ir  darbo pradžiai. Instrukcijos paruoštos Joomla 3.4 versijai, kurią bus labai paprasta atnaujinti iki 3.5.

Siūlome kelias internetines priemones, kurios ieško virusų Jūsų svetainėje:

Daugiau nemokamų skanavimo priemonių rasite https://geekflare.com/online-scan-website-security-vulnerabilities/

Pastaba. 100% garantijos dėl skenavimo rezultatų nėra.

Pastebėta, kad svetainių administratoriai prastai rūpinasi TVS ar jos išplėtimų atnaujinimu. Didelę grėsmę svetainei kelia pasenęs JCE redaktorius. Įsilaužėlis, pasinaudodamas šia spraga, į serverį įkėlia kenkėjišką bylą, suteikiančia nuotolinę prieigą. Taip atsiranda žalingi kodai, kurių pagalba platinami  apgaulingi spam laiškai.
  Svarbu, kad  naudojama redaktoriaus versija būtų naujausia. Pateikiame JCE redaktoriaus atnaujinimo instrukcijos pagal TVS versiją: Joomla 1.5, Joomla 2.5 ir Joomla 3.

Turbūt daugelis kas domitės girdėjote jog žmonės patenka į google search engine per 24h arba greičiau ir tikriausiai pagalvojote, kad jie naudoja kažkokias paslaptingas priemones arba jų puslapius optimizuoja (bando pritaikyti paieškos sistemoms) profesionalai.

Iš tikrųjų taip nėra, nes patekti į Google per vieną dieną yra ganėtinai lengva.

Pirmiausia kaip įsitikinti ar Jūs dar nesate įtrauktas į google.com?