• 8 37 300 640

Kaip patekti į Google sąrašus per 24 valandas?

Turbūt daugelis kas domitės girdėjote jog žmonės patenka į google search engine per 24h arba greičiau ir tikriausiai pagalvojote, kad jie naudoja kažkokias paslaptingas priemones arba jų puslapius optimizuoja (bando pritaikyti paieškos sistemoms) profesionalai.

Iš tikrųjų taip nėra, nes patekti į Google per vieną dieną yra ganėtinai lengva.

Pirmiausia kaip įsitikinti ar Jūs dar nesate įtrauktas į google.com?

Nueinate adresu http://www.google.lt arba http://www.google.com ir parašote savo adresą pvz.: http://www.diskutuok.lt , jeigu gaunate žinutę, kad duomenų nerasta reiškias Jūsų svetainė į google dar įtraukta nebuvo. Jeigu gavote bent vieną rezultatą, tai reiškia tik viena - Jūs jau google paieškos sistemoje.

Taigi tiems kas negavo jokių rezultatų verta skaityti toliau.

Daugelis žmonių mano kad į google pateks nuėję adresu http://www.google.com/addurl.html ir užpildę pora paprasčiausių formų.

Taip, Jūs gal ten ir pateksite tačiau tai užims mėnesį, o gal net daugiau, tačiau tai pats prasčiausias būdas patekti į google.

Kaip patekti į google per 24 valandas?

Taigi susirandate per google panašios tematikos saitą kaip Jūsų, kurie jau turi gerą pagerank pvz 5 arba 6* (Patikrinti galite http://www.prchecker.info/check_page_rank.php ar tiesiog čia:

Check Page Rank of your Web site pages instantly:

This page rank checking tool is powered by Page Rank Checker service

Jeigu sugebėsite gauti nors vieną linką iš puslapio kurio PR yra 5, google į savo sistemą įtrauks greičiau negu per 72 valandas, jeigu sugebėsite gauti linką iš puslapio kurio PR6, tai Jūsų puslapis bus įtrauktas greičiau negu per 24 valandas!

Žinoma tai gali kainuoti, bet kas yra pasiruošę pritraukti daug lankytojų iš google šitas faktorius gali būti labai svarbus.

Informacija paruošta pagal http://www.diskutuok.lt

 

Paslaugų portalai

email at signWeb pašto sistema pastas.lm.lt
Paslaugų portalas epaslaugos.lm.lt
Virtuali mokymosi aplinka vma.lt.lt
Web paslaugos administravimas web.lm.lt
eduroam projektas www.eduroam.lt
Instrukcijos naudotojams wiki.litnet.lt
Vaizdo įrašų saugykla 
video.lm.lt

 

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti.