Kaip optimizuoti vaizdus TVS „WordPress“?

„WordPress“ svetainės su gerai optimizuotais vaizdais pranašumai:

• greitas įkėlimas,
  • geresnė vartotojo patirtis,
  • geresnis SEO.

Vaizdų optimizavimas „WordPress“ svetainėje yra labai svarbus. Štai keturios priežastys, kodėl:

• Padidėja tinklalapio užkrovimo greitis. Dėl neoptimizuotų vaizdų jūsų tinklalapiai išsipučia ir įkeliami lėčiau.
  • Pagerėja lankytojų patirtis. Laukimas ilgiau nei įprastai, kol puslapis bus įkeltas, yra nemalonus svetainės lankytojams. Atmetimo rodiklis – lankytojų, kurie patenka į tinklalapį ir išeina neištyrę likusios svetainės dalies, procentas – yra labai didelis tose svetainėse, kurių įkėlimas trunka ilgiau nei tris sekundes .
  • Geresnės pozicijos paieškos sistemose (SEO) . Paieškos sistemos, tokios kaip „Google“, teikia pirmenybę greitai įkeliančioms svetainėms ir baudžia už lėtas svetaines. Jei jūsų vaizdai yra optimizuoti, o jūsų svetainė yra greita, didesnė tikimybė, kad jūsų reitingas bus geras paieškos variklio rezultatų puslapiuose. Rekomenduojama pasitikrinti sistemoje https://pagespeed.web.dev/.
  • Taupoma disko vieta. Optimizuodami „WordPress“ vaizdus galėsite efektyviau naudoti prieglobos išteklius. Jei jūsų vaizdo failai užima mažiau vietos, turėsite daugiau vietos savo svetainėje pridėti kitokio tipo turinį ir funkcijas.

Vaizdų optimizavimo „WordPress“ metodai

1. Suspauskite savo „WordPress“ vaizdus. Naudokite vaizdų redagavimo programą arba internetinį įrankį, pvz., TinyPNG, kad greitai sumažintumėte vaizdo failų dydį nepakenkiant kokybei.

2. Pakeiskite vaizdo failų dydį. Pakeiskite numatytuosius vaizdo dydžio keitimo nustatymus „WordPress“ („Nuostatos“ -> „Failai“) .

3. Išvalykite „WordPress“ medijos biblioteką. Ištrinkite nenaudojamus arba pasikartojančius vaizdus iš „WordPress“ medijos bibliotekos rankiniu būdu arba naudodami Media Cleaner papildinį.

4. Naudokite papildymus  Optimole arba Imagify Image Optimizer.