• 8 37 300 640

Tai seminaras- mokymai šveitimo institucijų, kurios naudajasi LITNET paslaugomis, nariams. Vieta, laikas ir programa yra derinama pagal užsakovo pageidavimą.

Siūlomos mokymų temos:

  1. Svetainių kūrimas ir administravimas naudojant Wordpress sistemą.
  2. Turinio valdymo sistema Joomla.
  3. Svetainių atnaujinimas- Joomla 2.5 migracija į Joomla 3.
  4. Ką turi žinoti svetainių admnistratorius? Rizika, grėsmės ir kitos saugumo problemos.

Turit klausimų ar pageidavimų, rašykit .

multisite 150x100LITNET KTU techninis centras kartu su Kauno pedagogų kvalifikacijos centru organizuoja kursus "Švietimo institucijos svetainė multisaitinėje Wordpress aplinkoje".
Trukmė 40 a. val. 

Kursai vyks nuotoliniu būdu Moodle aplinkoje. 

Mokymų tikslas

Mažoms švietimo institucijoms nėra galimybės samdyti specialistus svetainių kūrimui. „Pasidaryk pats“ būdas taip pat gali pasirodyti per daug sudėtingas. Taigi, yra poreikis turėti lengvą ir visiems prieinamą variantą - vieningą turinio valdymo sistemą su svetainės dizaino ir struktūros šablonais (multisaitinį Wordpress variantą). Tokia svetainių kūrimo sistema leis susikurti internetinį puslapį tiesiog spaudžiant mygtukus ir įrašant tekstą.

Veda Jolanta Totoraitienė, LITNET KTU techninio centro  IT specialistė.

Aprašymas

Tinklalapių kūrimo konsultanto patarimai kūrėjams: svetainės koncepcija, kūrėjo projektavimas, kūrybinis procesas, testavimas, SEO, saugumas, optimizavimas ir priemonės šiems rodikliams pagerinti. Paskaita yra skirta tiems, kurie nori sukurti informatyvią ir saugią interneto svetainę. 

Pastaba. Tai vienas iš Saugesnio interneto savaitės (2015 vasario 9-14 d) renginių.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti.