• 8 37 300 640

Tai, kas įdomu švietimo įstaigoms

ŠMM
Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija. Švietimas Lietuvoje.

AIKOS
AIKOS - Atvira informavimo, konsultavimo ir orientavimo sistema

ITC
Švietimo informacinių technologijų centras (ITC) yra valstybinė biudžetinė švietimo įstaiga, atsakinga už informacinių technologijų kūrimą, diegimą ir taikymą švietimo sistemoje.

ALF
Atviros Lietuvos fondas (ALF) yra vienas iš daugiau nei trisdešimties fondų, kuriuos, Rytų ir Vidurio Europos, Azijos, Afrikos šalyse, Haityje įkūrė JAV finansininkas ir garsus XX a. pabaigos filantropas George Sorosas.

NEC
Nacionalinis egzaminų centras: egzaminai, testavimas, publikacijos.

Tinklas.lt
Tai pirmas Lietuvoje nevalstybinis portalas švietimui (įkurtas 1996 m. rugsėjo 29 d.). Švietimo naujienos, mokymo ir mokymosi šaltiniai, nuotoliniai kursai mokytojams ir mokiniams, testų kūrimo sistema ir t.t.

eMokykla
Švietimo portalas.
Švietimo portalo paskirtis - sudaryti sąlygas gauti edukacinę informaciją ir teikti elektronines paslaugas švietimo darbuotojams, mokiniams ir jų tėveliams.

LInMA
Oficiali Lietuvos informatikos mokytojų asociacijos svetainė. Čia rasite smulkesnės informacijos apie asociaciją, metodinės medžiagos aruodą ir naujo asociacijos nario anketą.

LMS
LMS (Lietuvos moksleivių sąjunga) — tai savarankiška, savanoriška nevyriausybinė organizacija, vienijanti mokinius bendroms iniciatyvoms bei problemų sprendimui.

Draugiškas internetas
„Saugesnis internetas“ – tai Europos Komisijos (EK) Informacinės visuomenės direktorato programa, nuo 1999 metų vykdoma visose ES šalyse. Programos tikslai – skatinti saugesnį, ypač vaikų, naudojimąsi internetu ir naujomis jo technologijomis bei apsaugoti vaikus, kovojant su neteisėtu ir žalingu interneto turiniu bei elgesiu.

Mokyklų tobulinimo centras
Mokyklų tobulinimo centras - tai visos mokyklos bendruomenės sąjūdis.

European Schoolnet
Europos Mokyklų tinklas (European Schoolnet) yra unikali tarptautinė bendrija, jungianti 23 Europos švietimo ministerijas, visoje Europoje formuojančias švietimo uždavinius mokykloms, mokytojams ir mokiniams. Jis teikia siūlymų dėl IKT taikymo Europoje politikams ir švietimo profesionalams.

Europos mokyklų tinklo akademija yra pirmoji Europos atvirų internetinių mokymosi kursų MOOC (angl. Massive Open Online Course) platforma, siūlanti aukštos kokybės nemokamus kursus pradinių ir vidurinių mokyklų mokytojams bei kitiems švietimo specialistams


Europos jaunimo portalas
Šių interneto vartų tikslas -padėti jaunimui kuo greičiau ir paprasčiau susirasti aktualios informacijos apie Europą, kviesti dalyvauti visuomenės gyvenime. Pateikiama įvairi informacija apie studijas - mokymąsi mokyklose, universitetuose, kalbų mokymąsi ir neformalų mokslą.


Vadovas vaikams ir paaugliams dirbti internete
Bendravimo internete taisyklės. Galima rasti įvairių patarimų, nuorodų į populiarus tinklapius pagal amžiaus grupes. Patarimai mokytojams ir tėvams kaip vaikams saugiai dirbti internete, apaugant vaikus nuo blogybių randamų internete.

Saugus internetas vaikams
Praktinis saugaus naudojimosi internetu tinklapis mokyklinio amžiaus vaikams, sukurtas Childnet organizacijos. Tinklapis, kuris primins vaikams kaip saugiai naudoti kompiuterius tiek mokykloje, tiek namuose.


Interneto ABC
Das Internet-ABC, tai tinklapis, kuriame informacijos apie Interneto panaudojimą ras ir vaikai, ir tėvai, ir mokytojai. Informaciją vaikams pateikiama žaisminga forma.


eTwinning
“eTwinning” - tai bendruomenė Europos mokykloms.
Švietimo darbuotojams (mokytojams, direktoriams, bibliotekininkams ir kt.), dirbantiems mokykloje vienoje iš Europos šalių, ji suteikia platformą, kurioje jie gali bendrauti, bendradarbiauti, kurti projektus, dalintis ir, trumpai tariant, jaustis bei būti įdomiausios besimokančios Europos bendruomenės dalimi.

eTwinning programa skatina mokyklų bendradarbiavimą Europoje naudojantis informacinėmis ir komunikacinėmis technologijomis (IKT), teikdama paramą, įrankius ir paslaugas, kad mokyklos galėtų lengvai užmegzti ilgalaikes ar trumpalaikes partnerystes bet kuria tema.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti.